فرماندار خوروبیابانک:

خبرنگاری رسالتی پایدار و پویا است

علی استوار گفت: خبرنگار باید بدون حب و بعض نسبت به مسائل، واقعیات را منعکس کند.

به گزارش سفیرخور فرماندار خوروبیابانک صبح امروز در جمع اصحاب رسانه شهرستان خوروبیابانک خبرنگاری را رسالتی پایدار و پویا معرفی کرد که نیازمند سعه صدر برای پیگیری حقایق و واقعیات به صورت کامل است.

علی استوار با تبریک فرا رسیدن میلاد حضرت معصومه (س) و دهه کرامت و سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار تصرح کرد: اگر صدا و سیما، روزنامه ها و رسانه ها با قلم شیوایی که دارند مسائل را به درستی بیان کنند و انعکاس دهند یاری دهنده مسئولان برای خدمت رسانی خواهند بود.

وی تصریح کرد: خبرنگاری مانند امر مدیریتی نیازمند درک واقع بینانه از موقعیت هر منطقه و محل است که باید بدون حب و بغض بیان شود.

فرماندار خوروبیابانک همچنین بر افزایش رابطه روابط عمومی ادارات با خبرنگاران برای ارائه عملکرد ارگان و نهاد مربوطه تاکید کرد و افزود: اگر نهاد یا ارگانی خاموشی اختیار کنند و گزارشی از عملکرد خود به مردم ارائه ندهند فضا را برای کسانی که اطلاعی از کم و کیف واقعیات ندارند باز خواهند کرد.

توجه مسئولان ادارات به اطلاع رسانی و تقویت روابط عمومی ادارات، افزایش ارتباط متقابل با خبرنگاران از جمله درخواست های خبرنگاران در این نشست بود.

در پایان از خبرنگاران و مسئولان پایگاه های خبری قدردانی شد.

انتهای پیام/

Go to TOP