نماینده مردم خوروبیابانک در مجلس شورای اسلامی:

رکود اقتصادی و مشکلات فرهنگی با تولید اشتغال مرتفع می شود

پوربافرانی گفت: حضور سرمایه گذاران در شهرستان خوروبیابانک باعث تولید و توسعه اشتغال خواهد شد.

به گزارش سفیرخور نماینده مردم شهرستان خوروبیابانک در مجلس شورای اسلامی شب گذشته در مراسم تکریم امامزاده کمال الدین سید داود (علیه السلام) شهر خور با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور گفت: امروز جامعه ما از مشکل رکود اقتصادی، بیکاری و ولنگاری فرهنگی رنج می برد.

عباسعلی پوربافرانی راه عبور از این مشکلات را اشتغال عنوان کرد و افزود: همه این مشکلات در سایه حمایت مردم قابل رفع خواهد بود.

وی افزود: بسیاری از آسیب های اجتماعی مثل فقر، فساد، اعتیاد و طلاق می تواند با اشتغال رفع شود.

نماینده مردم شهرستان خوروبیابانک حضور خیّرین و سرمایه گذاران و سرمایه گذاری برای تولید اشتغال در شهرستان را باقیات الصالحاتی برای آن ها عنوان کرد.

 پوربافرانی با اشاره به کرامات امامزادگان گفت: وقتی با قلبی پر از اندوه در حرم ائمه اطهار و امامزاده گان قدم می گذاریم و با دلی آرام خارج می شویم از کرامات این بزرگواران است.

اجرای سرود با موضوع امامزاده سید داود (ع)، قرائت قطعه شعری توسط یکی از شعرای شهرستان، اهدای لوح تقدیر از خیّرین امامزاده سید داود (ع)، تجلیل از خادمین افتخاری امامزاده از دیگر برنامه های اجرا شده در پنجمین مراسم تکریم امامزاده سید داود (ع) بود.

اولین مراسم تکریم امامزاده سید داود در شامگاه عید سعید فطر سال ۱۳۹۱ با ابتکار امام جمعه سابق شهر خور حجت الاسلام والمسلمین اکبر ذوالفقاری برگزار شده بود و هر ساله در همین روز این مراسم برگزار می شود.

انتهای پیام/

Go to TOP