امام جمعه ی خور:

انقلابی گری مختص همه زمان ها است

حجت الاسلام والمسلمین مهدی نژاد گفت: انقلابی گری از اول انقلاب آغاز شده است و تا نابودی کامل استکبار ادامه خواهد یافت و مختص زمان خاصی نیست.

به گزارش سفیرخور امام جمعه ی خور شب گذشته در مراسم گرامیداشت شهدای ۱۵خرداد سال ۴۲ ضمن واکاوی بیانات رهبر فرزانه انقلاب در مراسم گرامیداشت بیست و هفتمین سالروز ارتحال بنیان گذار انقلاب اسلامی گفت: اظهار عداوت و دشمنی با استکبار و آمریکا یک اصل است که باید عملا محقق شود.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد مهدی نژاد با تاکید بر لزوم تبعیت محض از ولی فقیه در زمان غیبت امام زمان (عج) گفت: اعتقاد به سکانداری ولی فقیه در زمان غیبت امام عصر از اصول ماست، شناخت توأم با تبعیت وظیفه همگان و اقدام عملی آن نشانه پیروی از ایشان است.

وی خاطر نشان کرد: متن و عموم افراد جمهوری اسلامی ایران افتخار می کنند که همراه ولایت فقیه و ولایتمدار هستند.

امام جمعه ی خور در ادامه به بیان شاخصه های انقلابی گری از دیدگاه رهبر فرزانه انقلاب پرداخت و گفت: پایبندی به ارزش های اساسی انقلاب یکی از شاخصه های انقلابی گری است، هر حادثه ای پیش بیاید نباید محور و اصل انقلاب فراموش و کنار گذاشته شود.

وی هدف گیری آرمان های انقلاب و پایبندی به استقلال همه جانبه کشور را از دیگر شاخصه های انقلابی گری از دیدگاه رهبر فرزانه انقلاب عنوان کرد و افزود: امروز تنها چیزی که می تواند ما را از دسیسه و توطئه های دشمن نجات بخشد تکیه به داخل و اقتصاد مقاومتی است.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی نژاد حساس بودن در برابر دشمن را یکی دیگر از شاخصه های انقلابی گری بیان کرد و افزود: مردم کشوری که از سال ۴۲ با اهدای خون جوانان خود به استقلال دست یافته اند، باید نسبت به این گوهر گرانبها حساس باشند و این خود جهاد کبیر است.

وی داشتن تقوای دینی و سیاسی را یکی دیگر از شاخصه های انقلابی گری از دیدگاه رهبر انقلاب عنوان کرد افزود: دشمنی دشمن نباید فراموش شود، افرادی هستند که دشمنی های آمریکا را انکار می کنند و این خودش توطئه ی دشمن است.

نماینده ولی فقیه در شهرستان خوروبیابانک مذاکرات هسته ای را تجربه ای دانست که ملت ایران برای چندمین بار آمریکا را آزمودند و باز هم آمریکا مردود شد.

وی اظهار کرد: باید بدانیم که هر قدر از خواسته های خود کوتاه بیاییم، دشمن زیاده خواه می شود و تا ما را از هستی ساقط نکند از دشمنی دست بر نمی دارد و تنها مقاومت است که ما را از شر دشمن حفظ می کند.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی نژاد تصریح کرد: انقلابی گری از اول انقلاب آغاز شده است و تا نابودی کامل استکبار ادامه خواهد یافت و مختص زمان خاصی نیست.

انتهای پیام/

Go to TOP