خطیب جمعه ی خور:

محبوبیت امام خمینی (ره) از اخلاص، ایمان و معنویت ایشان است

حجت الاسلام والمسلمین مهدی نژاد گفت: اخلاص، معنویت و ایمان حضرت امام خمینی (ره) باعث نفوذ در دل های مردم بود که با گذشت سالیان هنوز ادامه دارد.

به گزارش سفیرخور امام جمعه ی خور در خطبه های این هفته نماز جمعه ی این شهر در جوار بارگاه امامزاده سید داود (ع) ضمن تسلیت فرارسیدن سالروز رحلت جانگداز بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران، اخلاص، معنویت و ایمان حضرت امام خمینی (ره) را باعث نفوذ در دل های مردم دانست و تصریح کرد: هر ساله در سالروز رحلت این بزرگ مرد تاریخ، محبت امام راحل را در دل آن هایی که پیرو اسلام ناب مشاهده می کنیم.

حجت الاسلام المسلمین سید احمد مهدی نژاد با اشاره به تحریم و تحریف های دشمنان از چهره ی امام خمینی(ره) گفت: دشمنان اسلام بدانند هرچند بخواهند امام را تحریف کنند، تمام ملت های مستضعف جهان تا روز قیامت ایشان را فراموش نخواند کرد.

وی انتخاب امام خامنه ای (مدظله) بعد از رحلت امام خمینی(ره) را ناامید کننده دشمن از فروپاشی انقلاب اسلامی عنوان کرد وافزود: رهبر فرزانه انقلاب همچنان راه و روش امام خمینی (ره) را دنبال می کنند و وظیفه های ماست که در مسائل سیاسی ، فرهنگی و اجتماعی کشور حساس باشیم و احساس مسئولیت کنیم.

خطیب جمعه خور با واکاوی ازدواج در غرب، ارضای غریزه جنسی را تنها عامل ازدواج در کشور های غربی عنوان کرد و افزود: جوانان غربی پس از ارتباط های نامشروع، فرزندان نامشروع خود را به شیرخوارگاه ها می سپارند و این کودکان در کانونی دور از خانواده و با تربیتی ظاهری پرورش می یابند.

وی افزود: اگر به سیاست های دولت های اروپایی و آمریکا نگاه کنیم خواهیم دید که تربیت غیراخلاقی آن ها، جامعه ای مملو از فساد همراه با دولت هایی که منبع استکبار هستند به وجود آورده است.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی نژاد گربه صفتی را شاخصه دولتمردان کشورهای استعمارگر دانست و تصریح کرد: دولت هایی که ظاهری آراسته و لبخند بر لب دارند مانند گربه ای هستند که طعمه خود را نیافته و هنگامی که طعمه ی مورد نظر خود را بیابند باطن خود را نمایان و به آن حمله ور می شوند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان خوروبیابانک فقر، فحشا و فساد رایج در جامعه ی اروپایی را حاصل نبود تربیت صحیح در خانواده ها دانست و افزود: بهترین الگوی تشکیل خانواده در اسلام ارائه شده است که اگر به آن عمل کنیم زندگی شیرین و پایداری خواهیم داشت.

خطیب جمعه خور با اشاره به روز جهانی بدون دخانیات، آن را یکی از توطئه های دشمنان برای به انحراف کشاندن نسل جوان معرفی کرد و اظهار کرد: منشاء فروپاشی بنیان بسیاری از خانواده ها استعمال دخانیات است.

انتهای پیام/

 

Go to TOP