رئیس اداره ورزش و جوانان خوروبیابانک:

ایجاد نشاط وشادابی جوانان اولویت اداره ورزش و جوانان خوروبیابانک/ مسابقات طناب کشی در خور برگزار می شود

سید احمد موسوی نشاط و شادابی را خصوصیت جوانان عنوان و هدف این اداره را کمک به افزایش این خصوصیت بیان کرد.

به گزارش سفیرخور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خوروبیابانک در گفتگو با خبرنگار سفیرخور ورزش را عامل اصلی نشاط و تندرستی جوانان و نوجوانان عنوان کرد و گفت: در هفته جوان باید تلاش کرد تا نگاه همه مسئولان به سمت جوانان و آینده سازان ایران جلب شود و با برنامه ریزی مناسب زمینه رشد این قشر تاثیر گذار فراهم شود.

سید احمد موسوی افزود: درهمین راستا براساس تقویم اعلام شده توسط وزارت ورزش و جوانان هریک از روزهای هفته جوانان که از تاریخ ۲۷ اردیبهشت تا ۲ خرداد است، با یک عنوان نامگذاری شده و درآنها برنامه های ویژه ای اجرا می شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خوروبیابانک تصریح کرد: برگزاری همایش کوهپیمایی و دوچرخه سواری، مسابقات چهارجانبه فوتسال، والیبال، بدمینتون، رقابت های تنیس روی میز و دومیدانی از جمله برنامه های در نظر گرفته شده برای این هفته است.

موسوی همچنین از برگزاری مسابقات طناب کشی به صورت حرفه ای خبر داد و افزود: با تلاش هیات ورزش روستایی و بومی محلی مسابقات طناب کشی به صورت استاندارد برای اولین بار در سطح شهرستان برگزار خواهد شد.

وی افزود: تیم های شرکت کننده متشکل از پنج نفر با حداکثر وزن تیمی ۴۲۰ کیلوگرم چهارشنبه شب از ساعت ۲۰:۳۰ در سالن ورزشی تختی شهر خور با هم به رقابت خواهند پرداخت.

موسوی تصریح کرد: در حین برگزاری مسابقات طناب کشی برنامه های متنوعی برای جوانان و نوجوانان در نظر گرفته شده است و همچنین در پایان مراسم به تماشاگران به قید قرعه هدایایی اهدا خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان خوروبیابانک با تاکید بر لزوم افزایش نشاط بین جوانان ابراز امیدواری کرد که با معطوف شدن نگاه مسئولان به جوانان بتوان زمینه های برای رشد، تعالی و موفقیت این قشر مهم جامعه برداشت.
Go to TOP