هدف بعثت مقابله با جهالت است/ ایران پیشتاز مقابله با جهالت مدرن آمریکایی

حجت الاسلام والمسلمین شیخی هدف از بعثت نبی مکرم اسلام را مقابله با جهالت عنوان کرد و افزود: امروز ایران اسلامی پیشتاز جریان بعثت در مقابله با جریان جاهلیت مدرن آمریکایی است.

به گزارش سفیرخور امام جمعه فرخی در خطبه های نماز جمعه این شهر با اشاره به اتفاقات منطقه گفت: در صحنه سیاسی مقاومت اسلامی در سوریه دشمنان سعی در متلاشی کردن جبهه مقاومت دارند.

حجت الاسلام والمسلمین محسن شیخی با اشاره به پیروزی های جبهه مقاومت در سوریه گفت: با اقدامات حزب الله و جبهه مقاومت داعشی و تروریست ها از شهر حلب مجبور به عقب نشینی شده اند و حمله موشکی آن ها به این شهر چیزی جز شکست برایشان نخواهد داشت.

خطیب جمعه فرخی هدف از بعثت نبی مکرم اسلام را مقابله با جهالت عنوان کرد و افزود: امروز ایران اسلامی پیشتاز جریان بعثت در مقابله با جریان جاهلیت مدرن آمریکایی است.

وی اسلام ناب محمدی را در برابر اسلام متحجر و آمریکایی دانست و افزود: امروز دشمنان از اسلام آمریکایی و متحجر آل سعود یهودی هیچ ترسی ندارند و تنها از اسلام ناب می ترسند و اسلام هراسی و ایران هراسی و شیعه هراسی از اصول سیاست آن ها شده است.

حجت الاسلام و المسلمین شیخی تصریح کرد: امروز ملت ما بصیر، بیدار و هوشیار هستند و هیچ گاه در مقابل دشمنان قسم خورده ای مانند آمریکا که در صدد نابودی اسلام ناب هستند عقب نشینی نخواهند کرد.

وی با اشاره به سالروز تاسیس بسیج سازندگی گفت: امروز گروه های جهادی به کمک محرمان و نیازمندان می شتابند و به آن ها رسیدگی می کنند و همه مسئولان در هر پست و مقامی باید حرکت بسیجی انجام دهند با عمل جهادی و الهی به یاری محرومان بشتابند.

حجت الاسلام والمسلمین شیخی با اشاره به سالروز لغو کاپیتالاسیون آن را قانون توحش معرفی کرد و افزود: با روشنگری های امام خمینی (ره) و این قانون ضد ایرانی به تصویب نرسید و این نشان از هوشیاری امام راحل در بیداری ملت ایران دارد.

Go to TOP