امام جمعه خور گفت:

آیا وقت بازنگری دولت در مورد برجام نشده است؟

حجت الاسلام والمسلمین مهدی نژاد با اشاره به اظهارات رئیس بانک مرکزی در مورد برجام و بدون دستاورد خواندن آن تصریح کرد: آیا وقت آن نرسیده که دولت که بازیچه دولتمردان آمریکایی بوده است، در رفتار خود بازنگری کند؟

به گزارش سفیرخور امام جمعه شهر خور در خطبه های نماز جمعه این هفته هدف از مذاکرات را لغو تحریم ها عنوان کرد و افزود: بنا به گفته آژانس بین المللی انرژی اتمی و طرف های غربی ایران به تعهدات خود به خوبی عمل کرده است ولی با گذشت سه ماه از اجرای برجام هنوز هیچ نشانه ای از تعامل آن ها با ما دیده نمی شود.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد مهدی نژاد با اشاره به اظهارات رئیس بانک مرکزی در مورد برجام و بدون دستاورد خواندن آن تصریح کرد: آیا وقت آن نرسیده که دولت که بازیچه دولتمردان آمریکایی بوده است، در رفتار خود بازنگری کند؟

وی تصریح کرد: هدف دشمن از برجام توقف فعالیت های هسته ای نیست و در صدد است با راه اندازی برجام های دیگر جلو دیگر پیشرفت های ایران را بگیرد.

خطیب جمعه خور با اشاره به سخنان رهبر فرزانه انقلاب در جمع اعضای انجمن های دانش آموزی به تاکید معظم له بر استفاده از ماه رجب برای ماه رجب تقویت بعد معنوی اشاره کرد و افزود: دعا، یاد خدا، تلاوت قران و نماز اول وقت و پرهیز از گناه زمینه ساز تقویت معنویت می شود.

وی با تاکید بر توانایی جوانان در پیشرفت در عرصه های علمی و فناوری تصریح کرد: دشمن امروز به دنبال القای تفکر غرب گرایانه و گرفتن شجاعت و انگیزه و امید و تحرک از جوانان است.

امام جمعه خور با اشاره به اهمیت نقش آفرینی جوانان در جامعه خاطر نشان کرد: جوانان با خودباوری و تبدیل شدن به عضو فعال جامعه می توانند در جامعه اثر گذار باشند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان خوروبیابانک با اشاره به اهمیت ازدواج برای دوری از گناه و آلودگی افزود: خود داری از گناه و مصون ماندن از عصیان پروردگار برای کسی که ازدواج نکرده است نیاز به کاری “یوسفی” دارد، حضرت یوسف هم به علت عصمت خود پاک ماند.

وی ازدواج را یک امر الهی و نیاز طبیعی انسان ها عنوان کرد و افزود: ازدواج آسان کننده مشکلات و برطرف کننده نیاز های مادی، روحی و روانی جوان ها است.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی نژاد به وجود آمدن محیطی امن و آرام در خانواده را در گرو رعایت حقوق یکدیگر دانست و تصریح کرد: در صورتی که زن و مرد به حقوق هم بگذارند محیطی امن و آرام در خانواده به وجود خواهد آمد و بسیاری از مشکلات بین زوج ها حل خواهد شد.

خطیب جمعه خور با اشاره به رشد ۳۰۰ درصدی معتکفین نسبت به سال گذشته از حضور آن ها در نماز جمعه تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/

Go to TOP