امام جمعه خور

حضرت فاطمه فردی بصیر و آگاه بود

حجت الاسلام والمسلمین مهدی نژاد با اشاره به بصیرت و آگاهی حضرت زهرا (س) گفت: ایشان در طول عمر خود همیشه با بصیرت در کنار ولایت بود.

به گزارش سفیرخور امام جمعه خور شب گذشته در جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) در جوار بارگاه ملکوتی امامزاده سید داود (علیه السلام) شهر خور با اشاره به فضائل ایشان گفت: اگر در روایات بنگریم بی شمار روایت در مدح حضرت زهرا (س) وجود دارد، فقط پیامبر (ص) و حضرت علی (ع) پی به شخصیت حقیقی بانوی دوعالم برده اند و هرکسی نمی تواند حق مطلب را در مورد آن حضرت ادا کند.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد مهدی نژاد ولادت بانوی دوعالم را همراه با نور توصیف کرد و افزود: وجود ائمه اطهار و اهل بیت (علیهم السلام) شفا بخش محبان ایشان و برکتی بر زندگی ها است.

وی توسل جستن به سلاله پاک نبی مکرم اسلام را رهایی بخش عذاب قبر  و آتش جهنم عنوان کرد و افزود: هر آدم گنهکاری را که وارد حرم های مطهر ائمه هدی می کنند، بعد از ورود به برکت وجود معصومین، عذاب از آن ها برداشته می شود.

نماینده ولی فقیه در شهرستان خور و بیابانک با اشاره به بصیرت و آگاهی حضرت زهرا (س) گفت: ایشان در طول عمر خود همیشه با بصیرت در کنار ولایت بود.

وی در بیان فضائل تسبیحات حضرت زهرا (س) گفت: در روایات آمده است بهترین چیزی که خدا با آن ستایش می شود تسبیحات حضرت زهرا (س) است و اگر چیزی بهتر از این ذکر بود خداوند به فاطمه زهرا(س) هدیه می کرد.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی نژآد تصریح کرد: روایت شده است هر کس پس از ذکر تسبیحات حضرت زهرا (س) بگوید لااله الا الله تمام گناهانش آمرزیده می شود.

امام جمعه ی خور با اشاره به فرا رسیدن روز جمهوری اسلامی افزود: ۱۲ فروردین رأی به قانون اساسی و نظام جمهوری اسلامی نشانه یک پارچگی مردم در تقبل نظام دارد.

Go to TOP