امام جمعه ی خور:

بصیر کسی است که راه روشن را بپیماید

حجت الاسلام والمسلمین مهدی نژاد گفت: بصیر کسی است که راه روشن را بپیماید و امروز راهی که رهبر معظم انقلاب مشخص کرده است راه روشن و هموار است.

به گزارش سفیرخور امام جمعه خور در خطبه های نماز جمعه این شهر گفت: شخصی بصیر است که گفته های پیشوای خود را بشنود و تفکر کند و در دل خود جای دهد.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد مهدی نژاد با اشاره به حدیثی از امام علی (علیه السلام) گفت: بصیر کسی است که وقتی حرفی می شنود در مورد آن تفکر می کند، کسی که کلام رهبر انقلاب را می شنود و در مورد آن تفکر می کند و خواسته های رهبری را مورد توجه قرار می دهد بصیر است.

وی افزود: بعضی افراد سخنان رهبر فرزانه انقلاب را می شنوند اما هوی و هوس ها و تفکرات غربی و غرب گرایانه آن ها نمی گذارد روی آن تفکر کنند.

خطیب جمعه خور خاطر نشان کرد: امروز که همه راه ها بسته شده است تنها وسیله ای که می تواند در برابر استکبار جهانی ایستادگی کند مقاومت است و فقط مقاومت می تواند کشور عزیزمان را در برابر گرگ های دنیا حفظ کند.

وی تصریح کرد: ۳۷ سال توانستیم در مقابل استکبار که مظهر آن آمریکای جنایتکار است ایستادگی کنیم و این نشان از قدرت عظیم نظام جمهوری اسلامی ایران دارد و این یک واقعیت است که دشمن از قدرت این نظام می ترسد.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی نژاد با اشاره به دستگیری نظامیان آمریکایی توسط سپاه پاسداران افزود: در دنیایی که کسی جرأت چپ نگاه کردن به آمریکا را ندارد این حرکت نشان از قدرت دفاعی بسیار بالای ایران دارد.

وی نژاد خاطر نشان کرد: دشمن اگر یک در صد احتمال پیروزی در جنگ نظامی بدهد به ایران حمله می کند اما از قدرت نظامی ایران با خبر است و دست به این اشتباه بزرگ نمی زند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان خوروبیابانک با اشاره به اهمیت انتخاب صحیح در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان گفت: همانطور که در همه زمینه ها باید پیرو رهبری باشیم، در انتخابات نیز نگاه ها به رهبری معطوف باشد تا دچار اشتباه نشویم.

وی افزود: بصیر کسی است که راه روشن را بپیماید و امروز راهی که رهبر معظم انقلاب مشخص کرده است راه روشن و هموار است.

امام جمعه ی خور با اشاره به ۲۶ دی سال ۵۷ و فرار شاه معدوم گفت: انقلابی که از سال ۴۲ آغاز شده بود سر انجام با فرار شاه خائن به ثمر نشست و در ۲۲ فروردین مردم به خواسته های خود رسیدند.

وی در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه گفت: دعا برای فرج امام زمان باعث گشایش کارها و عاقبت بخیری شخص دعا کننده می شود.

 

 

Go to TOP