صبر در برخورد با این رکود خسارات زیادی را متوجه کشور خواهد کرد/ دولت سریعتر برنامه خود برای خروج از رکود ارائه کند

سید حمیدرضا طباطبایی گفت: رکود تشدید شده و حوصله زیاد و صبر در برخورد با این پدیده خسارات زیادی را متوجه کشور خواهد کرد و باید دولت هرچه سریعتر برنامه های عملیاتی خود را برای خروج از شرایط رکودی ارائه کند.

به گزارش سفیرخور حمیدرضا طاطبایی طی نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی ضمن محکومیت به شهادت رساندن شیخ نمر گفت: ارتجاع سیاه سعودی و حکام آن در به شهادت رساندن شیخ نمر باقر النمر قطعاً محکوم است و واقعا باید متاسف بود که سازمان های حامی حقوق بشر و نهادهای بین المللی در مقابل جنایات بی سابقه رژیم آل سعود سکوت کردند. اما باید توجه داشته باشیم اقدام عجولانه و ناشایست برخی در حمله به سفارت عربستان محکوم است و این کار آب ریختن در آسیب دشمن است و متاسفانه بار اول نیست.

وی افزود: حوادث مشابهی نظیر این اتفاق و برهم زدن سخنرانی هایی نظیر سخنرانی رئیس مجلس شورای اسلامی در قم در جمهوری اسلامی و در محدوده سرزمین ایران اسلامی توجیهی ندارد و خلاف مصالح نظام است و مسوولین ذی ربط و دستگاه های قضایی باید در مقابل آن واکنش جدی نشان دهند.

طباطبایی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: متاسفانه در کنار اقدام مثبت کنترل تورم، رکود تشدید شده و حوصله زیاد و صبر در برخورد با این پدیده خسارات زیادی را متوجه کشور خواهد کرد و باید دولت هرچه سریعتر برنامه های عملیاتی خود را برای خروج از شرایط رکودی ارائه کند.

وی ضمن تشکر از وزرای بهداشت و صنعت، معدن و تجارت برای در دستور کار قرار دادن طرح های بیمارستانی و توسعه ای در منطقه نائین، خور و بیابانک تصریح کرد: از رئیس سازمان مدیریت و برنامه می خواهم با توجه به وقوع سیل خسارت بار در شهر فرخی هرچه سریعتر کمکی بلاعوض و وام مربوطه به این حادثه تصویب شود تا مردم خسارت دیده و رنج کشیده از این بلای طبیعی از مزایای آن بهره مند شوند و بتوانند زندگی خود را سامان دهند.

Go to TOP