مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوروبیابانک:

مراسم گرامیداشت ۹ دی در خوروبیابانک برگزار می شود

حمید زرگر گفت: مراسم گرامیداشت ۹ دی روز بصیرت و میثاق با ولایت چهارشنبه شب در جوار امامزاده سید داود (ع) خور برگزار خواهد شد.

به گزارش سفیرخور مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان خوروبیابانک در گفتگو با خبرنگار سفیرخور از برگزاری مراسم گرامیداشت ۹ دی در خوروبیابانک خبر داد.

حمید زرگر گفت: ۹ دی، یادآور حماسه ای ماندگار و تحسین برانگیز است که اوج ارادت و علاقه مندی اقشار مختلف مردم ایران اسلامی به اهل بیت (علیهم السلام) و ولایت فقیه را به جهانیان ننشان داد.

وی افزود: این حماسه تاریخی و پرشکوه در واقع پیوند عاشورایی ملت مسلمان، ولایت محور و سلحشور ایران با ارزشهای والای اسلامی، اعتقادی و ولایت فقیه است که برای همیشه در تاریخ افتخارات این ملت ثبت شد.

زرگر خاطرنشان کرد: حرکتی که در این روز شکل گرفت ، حضور آگاهانه و با بصیرت امتی آگاه و هوشیار بود که در مقابل توطئه ی شوم براندازی نرم نظام اسلامی قرار گرفت و آن را نقش بر آب کرد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوروبیابانک افزود: مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی و روز بصیرت و میثاق با ولایت چهارشنبه شب بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد النبی(ص) شهر خور با حضور دکتر کریمیان از هادیان سیاسی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان برگزار خواهد شد که امید می رود مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه با حضور خود در این مراسم با آرمان های انقلاب تجدید میثاق نمایند.

Go to TOP