خرید ۸۴ واحد مسکن مدد جویی در شهرستان خوروبیابانک

جلسه منطقه ای مسکن مددجوان بهزیستی شهرستان خوروبیابانک برگزار شد.

به گزارش سفیرخور، علی اصغر فیروزی رئیس اداره بهزیستی خوروبیابانک با اشاره ای به فعالیتهای مسکن بهزیستی خوروبیابانک گفت: از سال ۸۶ تا کنون با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال به احداث یا خرید ۸۴ واحد مسکونی مددجویی در شهرستان کمک شده است.

شاه زیدی معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی استان اصفهان در این جلسه گفت: بحمدالله جلسات منطقه ای در سراسر استان بموقع تشکیل می شود و امیدواریم با هماهنگی های ایجاد شده با دستگاههای مجری هرچه زودتر شاهد آغاز احداث مسکن معلولین و مددجویان باشیم.

قوی بیان معاون بنیاد مسکن استان اظهار کرد: در حال انجام کار بزرگی هستیم و لذت اصلی انشاءا… بعد از ساخت و تحویل به مددجویان خواهد بود.

در این جلسه روند اجرای مفاد تفاهم نامه مسکن در شهرستان مورد بررسی قرار گرفت و درمورد  کلیه پرونده ها به تفکیک و بصورت جداگانه بحث و تبادل نظر و مقرر شد مشکل افراد از طریق تعامل های بین بخشی و تشکیل جلسات متعدد مرتفع شود.

گفتنی است در شهرستان خوروبیابانک در راستای تامین مسکن معلولین و مددجویان تحت پوشش برای ۹ نفر از معلولین و مددجویان سرپرست خانوار روستایی و  ۳ نفر از خانواده های دارای حداقل ۲ عضو معلول شهری  مسکن احداث خواهد شد.

لازم به ذکر است قبل از تشکیل جلسه و به بهانه هفته معلولین آقایان شاه زیدی و قوی بیان به اتفاق هئیت همراه از منزل معلولین آسیب دیده از سیل شهر فرخی بازدید نموده و آنان را مورد تفقد قرار دادند.

IMG_0748 IMG_0754 IMG_0756IMG_0765IMG_0793

منبع:روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان خوروبیابانک

 

Go to TOP