مسئول اداره تبلیغات اسلامی خوروبیابانک خبر داد:

اجرای برنامه های مذهبی با حضور ۱۶ روحانی در دهه آخر صفر

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی رفیع با اشاره به حضور ۱۶ روحانی در دهه آخر صفر از اجرای برنامه های مذهبی در این دهه خبر داد.

به گزارش سفیرخور مسئول اداره تبلیغات اسلامی خوروبیابانک در گفتگو با سفیرخور از اجرای برنامه های متنوعی در دهه آخر صفر خبرداد.

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی رفیع با اشاره به اینکه ۱۵ روحانی در دهه آخر ماه صفر در شهرها و روستاهای شهرستان به تبلیغ دین می پردازند افزود: احیا امر به معروف و نهی از منکر، بیان شعائر دینی و روشنگری در مورد توطئه های دشمنان اسلام از جمله موضوعات تبلیغی روحانیون می باشد.

وی با اشاره به حضور با شکوه مردم در عزاداری روز اربعین و پیاده روی نمادین در این روز از امامزاده سید داود (ع) تا گلزار شهدای گمنام افزود: اولین سالگرد شهدای گمنام شهرخور همزمان با سالروز ارتحال نبی مکرم اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) پس از عزاداری در جوار بارگاه امامزاه با حضور در گلزار این شهدا برگزار خواهد شد.

مسئول اداره تبلیغات اسلامی خوروبیابانک خاطر نشان کرد: برنامه عزاداری روز شهادت امام رضا(علیه السلام) نیز در جوار بارگاه این امامزاده بزرگوار برگزار خواهد شد و عصر روز شهادت، اولین سالگرد شهدای گمنام شهر جندق نیز در گلزار این دو شهید برگزار می شود.

وی حضور پرشور مردم در این برنامه ها را نشان از علاقه و ارادت مردم ولایتمدار شهرستان به پیامبر اکرم و ائمه اطهار (علیهم السلام) عنوان کرد.

Go to TOP