خطیب موقت جمعه ی خور:

برخی سیاستمداران ترسوی داخلی نقش جاده صاف کن دشمن را دارند/ کودتای ۲۸ مرداد لکه ننگی بر پیشانی پهلوی

حجت الاسلام آل داود با اشاره به فتنه انگیزی برخی سیاستمداران گفت: گاهی اوقات سیاستمداران ترسوی داخلی نقش جاده صاف کن دشمن را در کشور بازی می کنند و آگاهانه آب به آسیاب دشمن می ریزند و فتنه انگیزی می کنند.

به گزارش سفیرخور حجت الاسلام والمسلمین سید علی آل داود امام جمعه موقت شهر خور در خطبه های نماز جمعه ی این هفته شهر خور با اشاره به اهمیت اصلاح ذات البین در تحکیم خانواده گفت: کانون خانواده نخستین بستر تربیت و آموزش است و بیش ترین زیر ساختهاى روانى و شخصیتى افراد از این جا شکل مى گیرد.

وی افزود: یکدلى و سازش افراد، مایه آرامش و شادابى در خانه و زمینه ساز سازندگى و تربیت بهتر افراد جامعه است و اگر انس ساکنان خانه به بیزارى و نفرت دگر شود همه اعضاى این کانون بویژه کودکان آسیب مى بینند و شخصیت آنان لرزان و ناکارآمد خواهد شد.

خطیب موقت جمعه خور با اشاره به حضور پرشور و غیرقابل وصف مردم در تشییع شهدا در شهرهای کشور، آن را باعث اقتدار نظام جمهوری اسلامی در عرصه های بین المللی دانست.

حجت الاسلام والمسلمین آل داود با اشاره به فتنه انگیزی برخی سیاستمداران گفت: گاهی اوقات سیاستمداران ترسوی داخلی نقش جاده صاف کن دشمن را در کشور بازی می کنند و آگاهانه آب به آسیاب دشمن می ریزند و فتنه انگیزی می کنند.

وی افزود: توافق نامه هسته ای آن چنان در جان بعضی ها رسوخ کرده و برایشان شیرین است که هرنوع انتقادی از آن را با واژه های نامناسب پاسخ می دهند.

امام جمعه ی موقت خور با اشاره به دخالت های آمریکا در منطقه خاور میانه گفت: جنگ های نیابتی در عراق، سوریه و یمن نشانه های بارز تروریست است، آن ها ایران را به حمایت از تروریست متهم می کنند اما خودشان تروریست هستند.

خطیب جمعه ی خور با اشاره به کودتای ۲۸ مرداد آن را لکه ننگی بر پیشانی پهلوی ها و در تاریخ ایران زمین دانست.

Go to TOP