فرازی از وصیتنامه شهید سید رحمت الله آل داود

شهید سید رحمت الله آل داود: الان لحظه ای است که اسلام و قرآن و مملکت در خطر است باید به هر طریق ممکن کمک کرد ما که خود را پیرو دین اسلام و قرآن می دانیم اگر اینها از ما گرفته شود زندگی نمی توان کرد.

سفیرخور و بیابانک: شهید سید رحمت الله آل داود ، تاریخ شهادت ۱۳۶۷/۱/۲۹، محل شهادت: منطقه عملیاتی فاو

سید-رحمت-الله

فرازی از وصیتنامه شهید والامقام سید رحمت الله آل داود:

با درود وسلام برنجات دهنده انسانها امام زمان(عج)ونائب برحقش امام خمینی و قائم مقام رهبری آیت حق منتظری وبا درود وسلام  برنماینده امام وامام جمعه شهر شهیدان آیت ا… طاهری وروحانیت پیرو خط امام و با درود وسلام برخانواده های شهدا،مفقودین،اسراءومجروحین جنگ تحمیلی.

 به عنوان یک وظیفه شرعی چند کلمه ای به عنوان وصیت نامه و درد دل برای شما مردم می نویسم با درود و سلام بر شما خانواده های معظم شهدا که به حق چشم و چراغ ملتید چون فرزندان شما بودند که در کربلای غرب وجنوب ایران به زمین دوخته شدند تا توانستند دشمن متجاوز وکافر را از خاک میهن اسلامی بیرون برانند و راهی که فرزندان شما رفتند راه یاران امام حسین(ع) در روز عاشورا بود که در آن محل با عظمت با ۷۲ تن از بهترین یاران خود دین اسلام را زنده کردند واین همان راه است که به ما هم یاد دادند که باید جلو تجاوز و ظلم گرفته شود حتی اگر با ریختن خون بهترین شماها باشد.

الان لحظه ای است که اسلام و قرآن و مملکت در خطر است باید به هر طریق ممکن کمک کرد ما که خود را پیرو دین اسلام و قرآن می دانیم اگر اینها از ما گرفته شود زندگی نمی توان کرد باید در درجه اول اینها را پاسداری نمائیم تا بتوانیم در پناه آن زندگی کنیم واما شما ای مردم که درپشت جبهه هستید فرزندان شما در جبهه مشغول نبرد هستند مثل گذشته با کمک های بی دریغ خود فرزندان  خود را دراین نبرد حساس وسرنوشت ساز یاری نمایید مبادا در این لحظه خدای ناکرده سستی نمائید که باید درآن دنیا جوابگو باشید.

با شرکت خود دربسیج ونماز جماعت مساجد محل خود حضور دائم داشته باشید در نماز جمعه حتماً شرکت نمائید. باشد تا این حضور شما درصحنه ها مشت محکمی بردهان یاوه گویان وکسانی که بر علیه اسلام سمپاشی می کنند باشد.

Go to TOP