جلسه هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان با حضور کارشناسان دبیرخانه هماهنگی و نظارت بر کانون های استان اصفهان برگزار گردید.

برگزاری جلسه هماهنگی کانون های فرهنگی مساجد شهرستان+عکس

به گزارش سفیرخور عصر امروز با حضور کارشناس دبیرخانه هیات هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان آقایان تسلیمی و عبدالله زاده نشست مشترک مدیران مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان خوروبیابانک در محل کانون فرهنگی امامزاده سید داود(ع) خور برگزار گردید.

در این جلسه به  بررسی چگونگی گذراندن اوقات فراغت اعضای کانون پرداخته شد.در ادامه مسئولین هریک از کانون های مساجد شهرستان مشکلات و درخواست های خود را جهت رفع با مسئولین حاضر در میان گذاشتند . بنا بر در خواست های مسئولین کانون های شهرستان قرار شد در سال  جاری یک جلسه دیگر نیز جهت رفع مشکلات و بازدید مجدد از کانون ها در شهرستان برگزار گردد و مسئول کانون مسجد جامع(امامزاده سید داود) که کانون معین شهرستان می باشد از تمامی کانون ها بازدید به عمل آورد وفرم های سنجش مربوط به هر کانون را تکمیل و به استان ارائه دهد.آقای تسلیمی قول مساعد دادند که در کل استان به شهرستان خوروبیابانک عنایت ویژه داشته باشند. در ادامه از کانون های شهرستان بازدید به عمل آمد.

برای مشاهده عکس ها روی آن کلیک کنید

Go to TOP