مردم شهر جندق با دو شهید گمنام وداع کردند

مسئولین استانی و شهرستانی و خانواده های معظم شهدا و مردم شهر جندق به استقبال پیکر های مطهر دو شهید گمنام ۱۷ و ۲۰ ساله که در عملیات خیبر و در مناطق عملیاتی جزیره مجنون و زبیدات به درجه رفیع شهادت نائل آمدند رفتند.

به گزارش خبرنگار سفیرخور و بیابانک همزمان با شب شهادت علی بن موسی الرضا (علیه السلام) مردم شهر جندق میزبان دو شهید گمنام بودند.

مسئولین استانی و شهرستانی و خانواده های معظم شهدا و مردم شهر جندق به استقبال پیکر های مطهر دو شهید گمنام  ۱۷ و ۲۰ ساله که در عملیات خیبر و در مناطق عملیاتی جزیره مجنون و زبیدات به درجه رفیع شهادت نائل آمدند رفتند.

در این مراسم معنوی که در مسجد صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهر جندق برگزار شد، پیکرهای مطهر شهدا میهمان دست های مردم شهر جندق بود که با اجرای تواشیح گروه بین المللی بشارت، سخنرانی آقای محمودی نماینده بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، اجرای کلیپ و مداحی با این دو شهید خوشنام وداع کردند.

در این مراسم یکی از آزاده های شهر جندق که در عملیات خیبر در منطقه عملیاتی زبیدات اسیر شده بود شهادت داد  که در این عملیات او و دو تن از همرزمانش به اسارت گرفته شدند و بقیه رزمندگان به فیض شهادت رسیدند.

Go to TOP