شهردار جندق عنوان کرد

جندق میزبان دو شهید گمنام

همزمان با سالروز شهادت امام رضا (علیه السلام) دو شهید گمنام در شهر جندق تشییع و خاکسپاری خواهند شد.

به گزارش سفیرخور و بیابانک همزمان با سالروز شهادت امام رضا (علیه السلام) دو شهید گمنام در شهر جندق تشییع و خاکسپاری خواهند شد.

سید رضا طباطبایی شهردار جندق با بیان این موضوع به خبرنگار سفیرخور و بیابانک افزود: پیکر مطهر و معظم شهدا هر جا آرام گیرد یاد مبارک و ‌آرامبخش و بهجت‌انگیز خود را در فضا می‌پراکند و صفا و معنویت می‌آفریند و ما خوشحالیم که این فیض نصیب مردم شهر جندق خواهد شد.

وی اظهار کرد: این دو شهید گمنام در عملیات خیبر و در منطقه عملیاتی مجنون و زبیدات عراق به درجه رفیع شهادت نائل آمده اند و توسط گروه تفحص شناسایی شده اند.

طباطبایی خاطرنشان کرد: مراسم استقبال و شب وداع با شهدا، روز دوشنبه بعد از نماز مغرب و عشا با حضور مسئولین استانی و شهرستانی همراه با قرائت زیارت عاشورا و اجرای گروه بین المللی تواشیح بشارت در مسجد صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهر جندق برگزار خواهد شد.

شهردار جندق افزود: مراسم تشییع و خاکسپاری این دو شهید خوشنام ساعت ۹ صبح روز سه شنبه که مصادف با شهادت امام رضا (علیه السلام) می باشد از محل پایگاه مقاومت بسیج شهر جندق آغاز خواهد شد و پیکر این دو لاله ی گلگون کفن تا محل مشخص شده پشت مدرسه ۱۲ فروردین تشییع خواهد شد.

طباطبایی افزود: یادواره شهدای جندق که طبق اطلاع رسانی قبلی شام سی ام صفر قرار بود برگزار شود، همزمان با اربعین شهدای گمنام برگزار خواهد شد.

Go to TOP