خون شهدا تامین کننده امنیت و آزادی ایران

غلامرضای کارشناس مسائل سیاسی در یادواره شهدای مهرجان گفت: جامعه ای که به دنبال امنیت، آزادی است و نمی خواهد زیر بار سلطه دیگران برود باید هزینه بپردازد و ملت ما با خون شهدای خود این هزینه را پرداختند.

به گزارش سفیرخور اولین یادواره شهدای روستای مهرجان شب گذشته در حسینیه مهرجان برگزار شد.
رمضانعلی غلامرضای کارشناس مسائل سیاسی در یادواره شهدای مهرجان گفت: جامعه ای که به دنبال امنیت، آزادی است و نمی خواهد زیر بار سلطه دیگران برود باید هزینه بپردازد و ملت ما با خون شهدای خود این هزینه را پرداختند.
وی افزود: امروز که ۳۵ سال از پیروزی انقلاب می گذرد، و این شجره طیبه هم ریشه دوانده و هم شاخ و برگ آن در تمام دنیا گسترده شده است به عظمت کار امام (ره) پی می بریم.
این کارشناس مسائل سیاسی خاطر نشان کرد: امروز بهترین نهاد مدافع انقلاب، بسیج است که شامل همه آحاد مردم می شود.
وی افزود: امام خمینی (ره) می دانستند که با حضور مردم می توان در برابر هجمه های دشمن ایستاد و حتی ۸ سال جنگ را ملت ایران در واژه به فرصت تبدیل کرد و نام دفاع مقدس بر آن نهاد و جوانان و نوجوانان با تبعیت از سید الشهدا(علیه السلام) حرکت کردند و پیام عزتمندی و اقتدار را به جهان صادر کردند.
غلامرضایی بسیج را یکی از ارکان مهم استحکام بخشیدن به ساختار درونی نظام عنوان کرد و افزود: ایثار، عزت، اقتدار، فداکاری، تبعیت از رهبری و ولایت پذیری از خصوصیات بسیج است که در ۳۴ سال که از عمر بسیج می گذرد لحظه ای وجود ندارد که بسیج از خط امام و رهبری فاصله گرفته باشد.
وی خاطر نشان کرد: افتخار بسیج است که فرمانده او هم مرجع دینی است و هم مرجع سیاسی.
این کارشناس مسائل سیاسی گفت: ملت ما عوامل قدرت را در سایه توکل بر خدا، توسل به ائمه اطهار و بصیرت و آگاهی پیدا کرده و استکبار بداند ملتی که در یک روز ۳۷۰ شهید تقدیم به اسلام می کند و بعداز ظهر همان روز کاروانی به جبهه اعزام می کند زیر بار ظلم و ستم نخواهد رفت.

  1. Norbert گفت:

    That’s a smart way of thiiknng about it.

Go to TOP