با حضور مسئولین صورت گرفت

افتتاح پایگاه شهید احمدی روشن شهر فرخی

پایگاه شهید احمدی روشن شب گذشته با حضور جمعی از مسئولین شهرستانی، روحانیت معزز، خانواده های شهدا و بسیجیان شهر فرخی افتتاح شد.

به گزارش سفیرخور پایگاه شهید احمدی روشن شب گذشته با حضور جمعی از مسئولین شهرستانی، روحانیت معزز، خانواده های شهدا و بسیجیان شهر فرخی افتتاح شد.

در این آیین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آرامش سیاسی در کشور را زمینه ساز عملی کردن اهداف بزرگ عنوان کرد و افزود: با تاکید مقام معظم رهبری بر سبک زندگی اسلامی، مهمترین وظیفه ی بسیج تغییر سبک زندگی و نزدیک شدن به سبک زندگی اسلامی و شیعی است تا ان شا الله زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج) باشد.

سرهنگ فصیحی با اشاره به اینکه پایگاه مقاومت بسیج شهید اخمدی روشن، چهاردهمین پایگاه در سطح ناحیه است افزود: نقش پایگاه های مقاومت در رسیدن به سبک زندگی اسلامی بسیار مهم است و می توان با همگرایی، صله رحم، تقویت امید و ارتباط بین نسل ها این امر را محقق ساخت.

امام جمعه ی شهر فرخی در جمع بسیجیان گفت: بسیج شجره طیبه ای است که در طول تاریخ با خون مطهر شهدا رشد و نمو پیدا کرده و اصل آن ثابت است و دستخوش تحریف ها نخواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین محسن شیخی با بیان اینکه بسیج در همه زمینه ها فعال است خاطر نشان کرد: در جهاد علمی شاهد تقدیم شهدایی هستیم که امروز این پایگاه به نام یکی از این شهدای والامقام نام گذاری شده است.

وی افزود: اگر امروز نمی توانیم در جبهه نظامی جهاد کنیم، جهاد علمی و کسب علم، راه خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی با اشاره به شعار سال گفت: رسیدن به اقتصاد و فرهنگ نیازمند علم آموزی است و همه باید در راه تحقق شعار سال گام برداریم.

Go to TOP