رئیس اداره کتابخانه های عمومی خوروبیابانک خبر داد

اجرای بیش از ۱۰ برنامه در هفته کتاب

رئیس کتابخانه های عمومی خوروبیابانک گفت: در هفته کتاب و کتابخانی بیش از ۱۰ برنامه در شهرستان خوروبیابانک اجرا خواهد شد

به گزارش سفیرخور به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خوروبیابانک برنامه های هفته کتابخوانی را تشریح کرد.
مهدی غلامرضایی در گفتگو با خبرنگار سفیرخور گفت: با پیگیری های به عمل آمده تا کنون دو کتابخانه عمومی به مجموعه کتابخانه های عمومی شهرستان اضافه شده است.
وی افزود: کتابخانه عمومی ولایت شهر فرخی و کتابخانه عمومی میرزا ابوالحسن یغمای جندقی در شهر جندق در حال ارائه خدمات به علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی است.
غلامرضایی با اشاره به اینکه این کتابخانه ها به همت خیرین کتابخانه ساز و شهرداری ها ساخته و به نهاد کتابخانه ها واگذار شده کفت:  نزدیک به ۳۰ الی ۱۰۰ درصد تجهیزات کتابخانه ها خریداری شده که با جذب نیرو در حال ارائه خدمات به شهروندان گرامی می باشند.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی خوروبیابانک افزود: در هفته کتاب و کتابخانی بیش از ۱۰ برنامه اجرا خواهد شد که مهمترین آن ها تقدیر از بازنشستگان حرفه کتابداری در شهرستان، بازدید از خانواده های بازنشستگان کتابداری، تقدیر از خیرین کتابخانه ساز، تقدیر از مسن ترین و خردسال ترین عضو کتابخانه، برگزاری جلسات قصه خوانی برای نونهالان در کتابخانه ها و تجلیل از بانوان فعال در عرصه کتابخوانی می باشد.
غلامرضایی با اشاره به برگزاری محفل ادبی شهرستان گفت: در طول سال گذشته و سال جاری با پیگیری های صورت گرفته محفل ادبی با حضور شعرا و نویسندگان شهرستان به صورت ماهانه برگزار می شود.
وی افزود: در حال حاضر مجموعه کتابخانه های عمومی شهرستان خوروبیابانک با بیش از ۲۳۰۰ عضو و ۲۷هزار جلد کتاب در حال فعالیت می باشد.
غلامرضایی خاطر نشان کرد: به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، در این هفته عضویت در کتابخانه های عمومی شهرستان به صورت رایگان امکان پذیر است.

Go to TOP